Telefon

+48 602 282 436
+48 600 980 926

Mail

biuro@malowanie.net.pl
fart@malowanie.net.pl

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 16:00
Sob Ndz : nieczynne

a

O firmie

Profesjonalne lakierowanie proszkowe

 

Fart – Malowanie proszkowe

Firma prężnie działa na rynku od 1995 roku. Naszym klientom oferujemy usługi najwyższej jakości, jak malowanie proszkowe, śrutowanie oraz piaskowanie. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani specjaliści oraz profesjonalne urządzenia pozwalają nam na wykonywanie pracy z najwyższą starannością, czego efektem są tysiące zadowolonych klientów.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny, a także kompleksowa realizacja wszystkich zleceń. Bardzo ważny jest dla nas czas naszych klientów, dlatego zlecenia wykonujemy zawsze w ściśle określonych terminach. Na rynku działamy od wielu lat, posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam na ekspresową i niezwykle precyzyjną pracę. 

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Profesjonalne lakierowanie proszkowe 

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą, gdyż jesteśmy profesjonalistami, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Kościanie, jednak współpracujemy także z firmami z Poznania, Śremu, Gostynia i Wielkopolski. Bardzo chętnie podejmujemy się również współpracy z firmami na terenie całego kraju.

W celu poznania naszej oferty serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które znajdują się na naszej stronie internetowej, a także do bezpośredniego kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz rozwiejemy wątpliwości! Serdecznie zapraszamy do współpracy! 

Na rynku działamy ponad 20 lat

Dołącz do grona zadowolonych klientów! Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani specjaliści oraz profesjonalne urządzenia pozwalają nam na wykonywanie pracy z najwyższą starannością.

Zlecenia indywidualne

Wykonujemy zlecenia indywidualne – na zamówienie. Działamy szybko i sprawnie, a to wszystko z troski o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Konkurencyjne Ceny

Oferujemy konkurencyjne i niezwykle atrakcyjne ceny!  Zaufały nam tysiące klientów, a my jesteśmy jednym z liderów na naszym rynku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Współpraca długoterminowa

Podejmujemy współpracę długoterminową nie tylko w zakresie usług malowania proszkowego, ale odpowiadamy za ich kompleksową realizację.

Nasza firma zajmuje się usługami w zakresie malowania proszkowego, piaskowania i śrutowania. Firma jest obecna na rynku od 1995 roku i cieszy się bardzo dobrą renomą. Naszymi klientami są firmy na terenie miasta Poznań, oraz woj. wielkopolskiego, ale chętnie podejmujemy współprace z firmami na terenie całego kraju. 

Zapraszamy do współpracy

Napisz do nas

Kontakt

Nasza firma działa nie tylko na terenie wielkopolski (m.in. Kościan, Poznań i okolice), ale przyjmujemy także zlecenia z całej Polski! Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że każde zlecenie zostanie wykonane niezwykle dokładnie i skrupulatnie. 

 

+48 602 282 436
+48 600 980 926
biuro@malowanie.net.pl
fart@malowanie.net.pl
Kościan, ul. Promienista 8, 64-000 Kościan
Call Now Button