Telefon

+48 602 282 436
+48 600 980 926

Mail

biuro@malowanie.net.pl
fart@malowanie.net.pl

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 16:00
Sob Ndz : nieczynne

a

Technologia

Profesjonalne lakierowanie proszkowe

 

Malowanie proszkowe – jak przebiega taki proces? 

Nasza firma od 1995 roku zajmuje się profesjonalnym malowaniem proszkowym. Aby przybliżyć naszym klientom ten proces i naszą pracę, chcielibyśmy napisać kilka słów o tym, jak właściwie odbywa się takie malowanie. Sam proces polega na tym, że farba (w formie proszku) jest równomiernie rozpylana na danej powierzchni. Aby osiągnąć taki efekt potrzebny jest nie tylko profesjonalny sprzęt, ale także wysokiej jakości farby i wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Malarnia proszkowa jest miejscem, gdzie w szybki i niezwykle dokładny sposób, fachowcy wykonują swoją pracę i nadają malowanym przedmiotem wybrane kolory oraz odpowiednio zabezpieczają powierzchnię. Efektu tego nie osiągnęliby, gdyby nie pracowali na dobrym jakościowo sprzęcie ( m.in. myjnia ultra dzwiękowa, oraz aplikatory do malowania
proszkowego firmy GEMA ) a także przy wykorzystaniu farby proszkowej wysokiej klasy. Właśnie do tych zasad stosujemy się w naszej lakierni proszkowej, gdyż wiemy, że efekt finalny z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

Lakierowanie proszkowe – dlaczego warto wybrać taką metodę?

Lakierowanie proszkowe niesie za sobą wiele zalet i jest jedną z najnowocześniejszych technik malowania metali. Z roku na rok ta metoda cieszy się coraz większym zainteresowaniem i wcale nas to nie dziwi! Nie moglibyśmy nie wspomnieć, że malowanie proszkowe odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych farb – pozbawionych m.in. substancji rozpuszczalnikowych, dzięki czemu jest bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego. Farby są również bardzo wydajne, dzięki czemu cena za tego typu usługi nie jest wygórowana.

Lakierowanie proszkowe pozwala na niezwykle precyzyjne i dokładne pomalowanie powierzchni, dzięki czemu jest ona perfekcyjnie gładka i jednolita. Powierzchnia pomalowana tą metodą jest również bardzo odporna i trwała – zarówno na czynniki atmosferyczne, fizyczne, jak i chemiczne.

Napisz do nas

Kontakt

Nasza firma działa nie tylko na terenie wielkopolski (m.in. Kościan, Poznań i okolice), ale przyjmujemy także zlecenia z całej Polski! Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że każde zlecenie zostanie wykonane niezwykle dokładnie i skrupulatnie. 

 

+48 602 282 436
+48 600 980 926
biuro@malowanie.net.pl
fart@malowanie.net.pl
Kościan, ul. Promienista 8, 64-000 Kościan
Call Now Button