Telefon

+48 602 282 436
+48 600 980 926

Mail

biuro@malowanie.net.pl
fart@malowanie.net.pl

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 16:00
Sob Ndz : nieczynne

a

Wycena

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia naszego formularzu darmowej wyceny, a także w razie wątpliwości, do bezpośredniego kontaktowania się z naszą firmą. 

 

  Malowanie proszkowe – darmowa wycena 

  Dla naszych Klientów przygotowaliśmy prosty i intuicyjny w obsłudze formularz darmowej wyceny, który pozwoli nam na określenie Państwa potrzeb oraz oczekiwań, a co za tym idzie – na przygotowanie spersonalizowanej wyceny.

  Wystarczy, że niezwykle dokładnie wypełnią Państwo wszystkie pola – podając maksymalną liczbę informacji, a następnie prześlą formularz do nas. Prosimy o podanie wszystkich danych kontaktowych – adresu e-mail oraz numeru telefonu, co pomoże nam w nawiązaniu kontaktu. Istnieje również możliwość przesłania zdjęcia przedmiotu w formie załącznika. W kolejnym kroku nasi specjaliści przeprowadzają dokładną analizę i wycenę, a następnie kontaktują się z Państwem, aby omówić szczegóły, ustalić termin i czas realizacji.

  Napisz do nas

  Najczęściej zadawane pytania

  Ile kosztuje malowanie proszkowe ?

  Koszt usługi jest uzależniony od wielu czynników takich jak np wielkość i ilości malowanych elementów oraz materiału z jakiego są wykonane. W przypadku wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza wyceny na naszej stronie internetowej.

  Jakie elementy można malować proszkowo ?

  Malowanie proszkowe obejmuje elementy wykonane ze stali, stali ocynkoweanej oraz aluminium. 

  Czy farba proszkowa jest odporna na warunki atmosferyczne ?

  Tak, farba proszkowa jest bardzo wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne takie jak mróz, śnieg, sól, promieniowanie uv.

  Czy powierzchnia powinna zostać dokładnie oczyszczona przed malowaniem proszkowym ?

  Tak, malowanie proszkowe to proces w ramach którego jednym z czynników jest odpowiednie przygotowaie powierzchni do malowania. Przed każdym zleceniem informujemy jakie prace są niezbędne byśmy mogli odpowiednio przygotwać powierzchnię.

  Jak można dobrać kolor i odpowiedni odcień farby proszkowej ?

  Do malowania proszkowego wykorzystujemy paletę RAL. Obejmuje ona szeroką gamę kolorów i struktur ( 180 kolorów palety RAL + 156 barw poza paletą).

  Call Now Button