Telefon

+48 602 282 436
+48 600 980 926

Mail

biuro@malowanie.net.pl
fart@malowanie.net.pl

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 16:00
Sob Ndz : nieczynne

a

Malowanie proszkowe - Śrem i okolice

Lakiernia proszkowa śrem – Profesjonalne malowanie proszkowe 

 

Malowanie proszkowe Śrem

Jedną z najbardziej innowacyjnych metod, która umożliwia precyzyjne malowanie metalu, jest tzw. malowanie proszkowe. Śrem to miasto, w którym również oferujemy nasze usługi, a dzięki zastosowaniu profesjonalnych narzędzi jesteśmy w stanie zrealizować dla naszych klientów zlecenia na najwyższym poziomie. Proces malowania proszkowego polega na dokładnym nałożeniu specjalistycznej farby, która jest w formie proszku. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnej farby ciekłej, która może powodować powstawanie nieestetycznych zacieków. Kolejnym etapem naszej pracy jest utwardzenie malowanej powierzchni w specjalnym piecu, dzięki czemu staje się ona trwała i wytrzymała. Malowanie proszkowe jest techniką, która jest wybierana przez coraz większą liczbę klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Malowanie proszkowe – Śrem

To, co wyróżnią naszą firmę na tle konkurencji, to indywidualne podejście do każdego klienta. Staramy się spełnić Państwa oczekiwania, dlatego zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie Wasze potrzeby. W naszej firmie pracują wykwalifikowani specjaliści, których cechuje duże doświadczenie, wiedza oraz niezbędne umiejętności. Na każdym etapie naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz wysokiej klasy farby, które charakteryzują się niespotykaną trwałością. Nasi klienci są zawsze zadowoleni z jakości oferowanych przez nas usług, dlatego regularnie do nas wracają. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem! 

 

 

 

Lakiernia proszkowa – Śrem i Wielkopolska 

Nasza malarnia proszkowa powstała w 1995 roku, a my od ponad 20 lat oferujemy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Przy każdym zleceniu jesteśmy precyzyjni, a wykonane przez nas prace są niezwykle staranne.

Zawsze realizujemy zlecenia w terminie, który wcześniej ustaliliśmy z klientem. Jest to dla nas priorytetem, dlatego mogą nam Państwo zaufać! 

 

 

 

Lakierowanie proszkowe – Śrem

Dlaczego warto postawić na lakierowanie proszkowe? Bo to skuteczna metoda, która pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty! Nasza firma działania na terenie Poznania, Kościana, Śremu i okolic, ale z przyjemnością podejmiemy się zleceń z innych zakątków Polski!

Jesteśmy elastyczni, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami na naszej stronie oraz skorzystania z możliwości darmowej wyceny. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce kontakt.

 

 

 

Call Now Button