Telefon

+48 602 282 436
+48 600 980 926

Mail

biuro@malowanie.net.pl
fart@malowanie.net.pl

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 16:00
Sob Ndz : nieczynne

a

Malowanie proszkowe Poznań

Lakiernia proszkowa – innowacyjna technika malowania proszkowego

 

Lakiernia proszkowa Poznań – innowacyjna technika malowania proszkowego

Malowanie proszkowe to niezwykle nowoczesna i efektywna technika malowania metali, która z roku na rok zyskuje na coraz większej popularności. Cały proces polega na nakładaniu na daną powierzchnię farby w proszku – zamiast tradycyjnej farby ciekłej. Farba taka, w przeciwieństwie do zwykłych, jest nakładana na powierzchnie elementów przeznaczonych do lakierowania za pomocą odpowiedniego sprzętu i utwardzana w komorze pieca, co powoduje wysoką wytrzymałość i estetykę.

 

 

Co gwarantuje malowanie proszkowe Poznań i okolice?

Powłoka malarska, która została wykonana przy zastosowaniu metody malowania proszkowego, gwarantuje bardzo wysoką estetykę, wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na promieniowanie słoneczne i wpływ warunków atmosferycznych. Nasza firma oferuje możliwość malowania w szerokiej gamie kolorów i struktur (180 kolorów palety RAL + 156 barw poza paletą), aby każdy z Państwa mógł spełnić wszystkie swoje oczekiwania. Dla stałych klientów prowadzimy atrakcyjne negocjacje cenowe.

 

 

Lakierowanie proszkowe Poznań – dlaczego warto wybrać taką metodę? 

Lakierowanie proszkowe niesie za sobą wiele zalet i jest jedną z najnowocześniejszych technik malowania metali. Z roku na rok ta metoda cieszy się coraz większym zainteresowaniem i wcale nas to nie dziwi!

Nie moglibyśmy nie wspomnieć, że malowanie proszkowe odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych farb – pozbawionych m.in. substancji rozpuszczalnikowych, dzięki czemu jest bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego.

Farby są również bardzo wydajne, dzięki czemu cena za tego typu usługi nie jest wygórowana. Lakierowanie proszkowe pozwala na niezwykle precyzyjne i dokładne pomalowanie powierzchni, dzięki czemu jest ona perfekcyjnie gładka i jednolita.

Powierzchnia pomalowana tą metodą jest również bardzo odporna i trwała – zarówno na czynniki atmosferyczne, fizyczne, jak i chemiczne.

 

Call Now Button