FART LAKIERNIA PROSZKOWA
0%
Close Preloader Screen

Malowanie proszkowe - Poznań i okolice

Lakiernia proszkowa Poznań – innowacyjna technika malowania proszkowego

 

Malowanie proszkowe Poznań

 – to innowacyjna technika malowania metalu, która uważana jest za jedną z najbardziej efektywnych i nowoczesnych metod. Cały proces polega na nakładaniu specjalistycznej farby w proszku przy użyciu odpowiednich narzędzi, zamiast korzystania z tradycyjnej formy – farby ciekłej. Kolejnym etapem jest utwardzenie powierzchni w specjalnym piecu, aby zapewnić jej dużą wytrzymałość i odpowiednią estetykę. Malowanie proszkowe w Poznaniu jest niezwykle ciekawą techniką, dlatego z roku na rok zyskuje na coraz większej popularności.

Malowanie proszkowe – Poznań

to niezwykle nowoczesna i efektywna technika malowania metali, która z roku na rok zyskuje na coraz większej popularności. Cały proces polega na nakładaniu na daną powierzchnię farby w proszku – zamiast tradycyjnej farby ciekłej. Farba taka, w przeciwieństwie do zwykłych, jest nakładana na powierzchnie elementów przeznaczonych do lakierowania za pomocą odpowiedniego sprzętu i utwardzana w komorze pieca, co powoduje wysoką wytrzymałość i estetykę.

 

 

Lakiernia proszkowa – Poznań i Wielkopolska 

Nasza lakiernia proszkowa to miejsce, w którym pracują wykwalifikowani specjaliści. Cechuje nas nie tylko duża wiedza, ale także ogromne doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Podczas naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych ną rynku, a także z farb najwyższej jakości, które zostały wyprodukowane na zachodzie. Efektem naszych działań są perfekcyjnie realizowane zlecenia, a także zadowolenie i satysfakcja naszych klientów.

 

 

Malarnia proszkowa – Poznań 

Na rynku prężnie działamy od 1995 roku, czyli już ponad 20 lat! Cieszymy się szacunkiem i poważaniem wśród naszych klientów, gdyż do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Wśród konkurencji wyróżnia nas nie tylko precyzja działania, ale także szybkie terminy realizacji, poszanowanie czasu naszych klientów, a także wyjątkowo atrakcyjne ceny. Nasza firma oferuje nie tylko malowanie proszkowe, ale także profesjonalne usługi z zakresu piaskowania i śrutowania, które pozwolą na idealne przygotowanie powierzchni do malowania, aby efekt finalny zadowolił klienta!

Nie moglibyśmy nie wspomnieć, że malowanie proszkowe odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych farb – pozbawionych m.in. substancji rozpuszczalnikowych, dzięki czemu jest bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego.

Farby są również bardzo wydajne, dzięki czemu cena za tego typu usługi nie jest wygórowana. Lakierowanie proszkowe pozwala na niezwykle precyzyjne i dokładne pomalowanie powierzchni, dzięki czemu jest ona perfekcyjnie gładka i jednolita.

Powierzchnia pomalowana tą metodą jest również bardzo odporna i trwała – zarówno na czynniki atmosferyczne, fizyczne, jak i chemiczne.

 

Lakierowanie proszkowe – Poznań

Działamy głównie na terenie wielkopolski – Kościana, Poznania, a także wszystkich pobliskich miejscowości. Nie zamykamy się jednak na inne możliwości, dlatego bardzo często współpracujemy również z firmami z innych zakątków Polski. Jesteśmy elastyczni i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, a także do skorzystania z możliwości darmowej wyceny, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. 

 

 

Call Now Button