Telefon

+48 602 282 436
+48 600 980 926

Mail

biuro@malowanie.net.pl
fart@malowanie.net.pl

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 7:00 – 16:00
Sob Ndz : nieczynne

a

Malowanie proszkowe - Gostyń i okolice

Lakiernia proszkowa Gostyń – Innowacyjne malowanie proszkowe

 

Malowanie proszkowe Gostyń

Nasza firma na rynku działa od 1995 roku. Od początku działalności staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów i oferować im usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy specjalistami, których wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Gdzie oferujemy nasze profesjonalne usługi jak malowanie proszkowe? Gostyń, Kościan, Śrem, Poznań i cała Wielkopolska – to w tych obszarach działamy najprężniej! Z przyjemnością podejmiemy się także zleceń z innych zakątków Polski. Jesteśmy elastyczni i chcemy sprostać wszystkim Państwa potrzebom!  

 

Malowanie proszkowe – Gostyń

Czym jest malowanie proszkowe? Jest to nowoczesna metoda, która polega na równomiernym nakładaniu farby na całej powierzchni. Do wykonania tego zadania jest potrzebny nie tylko specjalistyczny sprzęt, lecz także wysokiej klasy farby w formie proszku, które dają dużo bardziej precyzyjny efekt niż farby ciekłe.

Podczas wykonywania naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne narzędzia jak m.in. pistolety natryskowe, a zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na szybką realizację zleceń. Nasza malarnia proszkowa to miejsce, w którym podejmujemy się najtrudniejszych zleceń i zawsze robimy to ze 100% dokładnością.   

 

 

Lakiernia proszkowa – Gostyń i Wielkopolska 

 

Przed rozpoczęciem malowania bardzo dokładnie przygotowujemy powierzchnię, która ma zostać pokryta farbą – oczyszczamy ją i sprawdzamy, czy jest idealnie gładka.

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego oferujemy również możliwość skorzystania z piaskowania lub śrutowania, co jest gwarancją, że malowany obiekt będzie wyglądał fenomenalnie.

Ostatnim etapem pracy jest utwardzenie malowanej powierzchni w piecu, dzięki czemu jest wytrzymała i estetyczna.

 

 

 

 

Lakierowanie proszkowe – Gostyń

Naszą firmę na tle konkurencji wyróżnia nie tylko nowoczesna technologia i najwyższej jakości farby, lecz także indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy terminowi i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z jakości oferowanych usług.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu! Gwarantujemy, że jakość naszej pracy będzie dla Was satysfakcjonująca. Zachęcamy również do skorzystania z formularza darmowej wyceny. 

Call Now Button